Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Юридичний супровід міжнародних медичних програм

← All services 9255

Складні медичні випадки, відсутність необхідного обладнання, технологій або фахівців нерідко є причиною для організації міжнародних медичних програм, які проводяться на території декількох держав. На практиці родичі, благодійні або волонтерські організації, страхові компанії стикаються з безліччю юридичних проблем, зокрема на етапі узгодження лікування, організації транспортування, переказу грошових коштів, отримання документів, допуску інших лікарів, перевезення органів та біологічного матеріалу. У подібних випадках без допомоги кваліфікованого юриста не обійтися. 

Наше Бюро надає консультування та юридичний супровід, які необхідні для проведення лікування та/або реабілітації пацієнтів на території декількох держав. Ми готові надати всі необхідні послуги, включаючи консультації, складання або перевірку договорів, ведення переговорів, представництво інтересів, сопровждение транспортування пацієнтів, перевезення органів і тканин тощо.

Вартість консультації з цієї проблематики - від 500 грн. Для постраждалих у зоні АТО, представників волонтерських та благодійних організацій юридична допомога надається безкоштовно. 

Поставити запитання з приводу переліку, вартості та особливостей надання послуг у ціій сфері, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Наші юристи можуть консультувати та вести листування з клієнтами англійською мовою.

Телефони: 

         +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

 

E-mail: info@verdyslaw.com.ua


Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.