Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Легалізація та працевлаштування іноземних медичних фахівців

← All services 9576

Згідно з чинним законодавством України медичні та інші фахівці, які отримали освіту та/або спеціалізацію за кордоном, можуть бути допущені до професійної діяльності в Україні тільки після проходження процедури легалізації. Навіть фахівці зі світовим ім'ям можуть працювати в українських медичних закладах лише після підтвердження їх диплома та кваліфікації в державних органах України. 

Процедуру легалізації та працевлаштування іноземного медичного (іншого) спеціаліста, який планує працювати в медичному закладі України, можна розділити на 3 етапи:

  • нострифікація диплому про освіту;
  • отримання дозволу (допуск до спеціальності) на професійну (медичну) діяльність; 
  • отримання дозволу на працевлаштування в Україні.

Зазначені процедури не можна назвати дуже складними, проте деякі формальності вимагають знання  специфіки законодавства, спеціального діловодства, легалізації документів, вагомих причин для отримання дозволу, а крім того, вони займають досить багато часу, який можна використовувати з більшою користю. Фахівці нашого Бюро можуть не тільки проконсультувати Вас з усіх процедур такої легалізації, але й надати її практичне супроводження (у т. ч. допомогу з оформленням, перекладом, заверенем, подачею документів, отриманням ідентифікаційного коду, довідок, реєстрації місця проживання, представленням інтересів в державних органах та ін.).

Ми можемо допомогти з легалізацією фахівців різних професій (не тільки у сфері медицини), а також управлінців з-за кордону. Також ми надаємо допомогу з легалізації для громадян (резидентів) України, яким потрібно легалізувати документи про освіту та/чи спеціалізацію, отримані за кордоном. 

Вартість послуг по легалізації та працевлаштування іноземних фахівців в Україні – від 16000 грн.

Поставити запитання щодо особливостей надання послуги та її вартості, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Наші юристи можуть консультувати та вести листування з клієнтом англійською мовою.

 

Тел.: +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.