Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Ліцензії та ліцензійні питання

← All services 11016

Звернувшись до українського офісу Міжнародного юридичного бюро VERDYS Law, Ви зможете отримати кваліфіковані консультації або практичну допомогу з будь-яких ліцензійним питань у сфері охорони здоров'я. Серед таких питань: ліцензування медичної практики (отримання та переоформлення ліцензій, одержання їх копій для всіх суб'єктів господарської діяльності), діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів і прекурсорів, використання джерел іонізуючого випромінювання, діяльність банків пуповинної крові, реалізація лікарських засобів (аптечна діяльність) та ін. 

Ми готові проконсультувати та допомогти на будь-якому етапі ліцензування, включаючи вибір оптимальної моделі ліцензійної діяльності, отримання дозвільних документів, складання Відомостей про стан матеріально-технічної бази (Відомості про МТБ або як ще називають «відомості МТБ»), повідомлення Органу ліцензування про зміну ліцензійних даних (зміна керівника медзакладу, нові фахівці, обладнання, зміни місця провадження практики, зміна площі приміщень тощо), при змінах ліцензійної діяльності (розширення, звуження, призупинення або припинення) та ін.

Щоб забезпечити найширший спектр послуг в сфері ліцензування ми співпрацюємо з провідними юристами та експертами, які спеціалізуються у сфері медичної діяльності, володіють необхідними знаннями з організації та оснащення, оформлення дозвільної документації, кадрових питань. Тому до нас звертаються клієнти з усіх регіонів України, як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці. При цьому ми підтримуємо доступний рівень цін при високій кваліфікації фахівців і надійності міжнародної компанії.


Ліцензування окремих видів господарської діяльності. Ліцензія на медичну практику 

Чинне законодавство України передбачає ліцензування, як особливий спосіб державного регулювання і контролю окремих видів господарської діяльності, зокрема у сфері медицини, фармації, окремих біомедичних технологій. Тому юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які збираються здійснювати господарську діяльність за певними напрямами, необхідно отримувати ліцензію. У сфері охорони здоров'я це стосується таких видів господарської діяльності як:

  • Медична практика (включаючи стоматологічну практику);
  • Виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів;
  • Діяльність банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України;
  • Розробка, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України;
  • Здійснення діяльності у сфері використання ядерної енергії (прим. використання джерел іонізуючого випромінювання).

Ліцензія - це спеціальний дозвіл (документ чи запис в Реєстрі), виданий компетентним Органом ліцензування, на право здійснення суб'єктом господарювання їм певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. Згідно з останніми змінами законодателства України, ліцензія видається в електронному вигляді (запис про наявність ліцензії у такого суб'єкта господарювання у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) або на паперовому носії (за бажанням ліцензіата).

Ліцензування передбачає цілий комплекс процедур, який включає не тільки видачу, переоформлення та анулювання ліцензій, одержання їх дублікатів чи копій, ведення ліцензійних справ та реєстрів, але і державний контроль за дотриманням ліцензіатами (ті, хто вже отримав ліцензію) Ліцензійних умов, видачу Органом ліцензування розпоряджень про усунення порушень Ліцензійних умов.

У 2015 році у зв'язку з набранням чинності Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" МОЗ України підготувало новий проект Ліцензійних умов, який був затверджений Постановою КМУ №285 від 02 березня 2016 року і набрав чинності з 22 квітня 2016 року. 

 

Послуги у сфері ліцензування

Проконсультуватися з питань ліцензування та оформлення ліцензій Ви можете з юристами Відділу ліцензування, акредитацій і сертифікацій VERDYS Law Ukraine або фахівцями з партнерських компаній та експертами.

 

1. Ліцензія на медичну практику

1.1. Консультації без замовлення послуг щодо оформлення (переоформлення) ліцензії - від 500 грн.

1.2. Консультація з ліцензійних питань із замовленням у нас послуг, пов'язаних з ліцензуванням - безкоштовно (входить до вартості послуг замовлення).

1.3. Комплекс послуг з отримання (переоформлення) ліцензії на медичну практику: 

- для юридичних осіб (медичний заклад різного профілю); 

- для юридичних осіб (санаторій);

- для фізичних осіб-підприємців.

 

2. Ліцензія на наркотичні засоби та прекурсори

2.1. Комплекс послуг з отримання (переоформлення) ліцензії на наркотичні засоби та прекурсори - від 18 000 грн. 

 

3. Ліцензія на діяльність банків пуповинної крові

3.1. Комплекс послуг з отримання (переоформлення) ліцензії на діяльність банків пуповинної крові, інших тканих і клітин людини - від 28 000 грн. 

 

4. Інші ліцензії та дозвільні документи

4.1. Комплекс послуг з отримання (переоформлення) інших видів ліцензій та дозвільних документів - від 20 000 грн. 

 

Задати питання стосовно вартості послуг та записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо в офісі, по телефону, Скайпу або електронною поштою.

Тел.: +380 (66) 049 65 96         

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

         

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

Інформацію оновлено 29/12/2019.