Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Оцінка вивесок, інформаційних матеріалів і реклами

← All services 5510

Для інформування про свою діяльність організації та фізичні особи-підприємці використовують різні засоби і методи, а також інформаційно-рекламну продукцію. Діючі законодавство України та інших країн встановлює певні вимоги, заборони та обмеження стосовно реклами та надання інформації споживачам. Насамперед, це стосується господарської та іншої діяльності у сфері медичного обслуговування, поширення лікарських засобів та ін. Окремі вимоги встановлені й ліцензійними умовами, які зобов'язують ліцензіатів певним чином оформляти інформаційні таблички, вивіски та інші засоби інформування.

Оформлення «Куточка споживача» або «Папки споживача» для підприємств і організацій сфери послуг, у т. ч. медичних і оздоровчих закладів, регламентовано Законом України «Про захист прав споживачів», «Правилами побутового обслуговування населення», а також наказами Міністерства охорони здоров'я України тощо.

Звернувшись до Міжнародного юридичного бюро VERDYS Law Ukraine, Ви можете отримати консультацію або спеціалізований консалтинг про інформування та реклами, замовити зразки документів, а також допомогу з оформленням і розміщенням інформації і інформаційно-рекламних матеріалів в Куточку споживача. З урахуванням вимог чинного законодавства наші фахівці перевірять, виправлять або розроблять всі необхідні для Вас документи (виходячи з напрямку та специфіки діяльності). Також ми надамо рекомендації щодо оформлення вивісок, інформаційних табличок, допоможуть з оформленням Книги відгуків і пропозицій, а також консультацію з питань правильного розміщення та наповнення Куточка (і/або Папки) споживача.

Наше Бюро проводить дослідження та експертизи реклами (спільно з експертами Центру медичного та репродуктивного права), будь-яких інформаційно-рекламних матеріалів і продукції, насамперед, для сфери охорони здоров'я, фармації, індустрії краси та оздоровлення. Ми досліджуємо зразки реклами та інформації на всіх носіях. За підсумками дослідження ми надаємо клієнту юридичну довідку або експертний висновок із зазначенням порушень і невідповідностей законодавства України про рекламу та інформацію. З допомогою юристів міжнародного офісу VERDYS Law (р. Прага) може бути проведено дослідження і консалтинг з реклами та інформаційно-рекламних матеріалів згідно вимог законодавства країн ЄС та ін.

Вартість консультації з даних питань – від 500 грн. Послуги з дослідження зразків реклами та інформаційних матеріалів – від 3000 грн. Експертиза реклами (висновок експертів Центру медичного та репродуктивного права) – від 9000 грн.

Ознайомитися з особливостями оформлення Куточка (Папки споживачів), ліцензійних вимог за вивісками (інформаційних табличок) в медичних і оздоровчих установах, у ФОП, а також деякими рекомендаціями експертів можна на сайті Центру медичного та репродуктивного права в розділі Рекомендації

Задати питання з приводу повного переліку, вартості та особливостей надання послуг, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою.

Тел.: 

          +380 (66) 049 65 96         

          +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.