Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Юридичний супровід відкладеного батьківства

← All services 8762

«Відкладене батьківство» («відкладене материнство», «соціальний фризинг») стало в останні роки доволі популярною послугою у сфері допоміжної репродукції людини. Це актуально для тих, хто  через кар'єру, життєві плани, хвороби хоче відкласти народження дітей на 5-10 років або ж зберегти свій репродуктивний матеріал на випадок непередбаченої ситуації або професійних ризиків (військовослужбовці, поліцейські, пожежники тощо). Ця програма зараз активно пропонується не тільки за кордоном, але й в Україні. Вона включає забір, заморожування (кріоконсервація) та подальше тривале зберігання репродуктивного матеріалу жінок або чоловіків (витрификация ооцитів або заморожування сперми). До цього поняття також відносять й кріоконсервацію та зберігання культивованих ембріонів. Крім того, кріоконсервування репродуктивного матеріалу або ембріонів може бути пов'язано ще й з постмортальними репродуктивними програмами, які проводяться після смерті.

Наше Бюро готове надати комплекс юридичних послуг із супроводу «відкладеного батьківства» в Україні та за кордоном, у т.ч. консультації, складання договорів, інших документів, зокрема, що підтверджують волевиявлення особи на відбір, зберігання і використання репродуктивного матеріалу після смерті тощо. Також можемо допомогти й при подальшому трансфері репродуктивного матеріалу або ембріонів з України в інші країни чи навпаки.

Поставити запитання щодо особливостей надання послуг і вартості, а також записатися на консультацію можна в робочі дні з Пн. по Пт. з 9:30 до 17:30. Ми консультуємо по телефону, Скайпу або електронною поштою. 

Тел.: 

         +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Skype: verdys_law_ua

 

Інформацію оновлено станом на 05/06/2017.