Міжнародне юридическое бюро VERDYS Law (Український офіс)

Право для здоров’я та краси!

Врегулювання конфліктів у медзакладах

← All services 9103

Конфлікти з пацієнтами та персоналом – нерідке явище в медичній практиці. Такі конфлікти можуть мати серйозні правові наслідки: судове переслідування, скарги до контролюючих та правоохоронних органів, насильницькі дії тощо. Щоб запобігти таких наслідків бажано своєчасно звернутися за консультацією до компетентного спеціаліста з урегулювання конфліктів. 

Фахівці VERDYS Law Ukraine мають великий досвід у вирішенні конфліктів з пацієнтами, зокрема, надають допомогу в найбільш складних і делікатних ситуаціях (у т.ч. у конфліктах з VIP-персонами). Нам неодноразово вдавалося запобігти незаконного шантажу з боку так званих «пацієнтів-екстремістів». Ми можемо запропонувати як послуги з позасудового врегулювання цього роду конфліктів, в тому числі і процедуру медіації, так і ведення справ у суді.

Ми рекомендуємо проводити медиативное врегулювання при наявності можливості вирішення конфлікту (спору) у позасудовому порядку, в тих випадках, коли обидві сторони готові вирішити конфліктну (спірну) ситуацію мирно та добровільно погоджуються на процедуру медіації.

Процедура медіації, яку ми пропонуємо на базі Центру альтернативного врегулювання конфліктів, пов'язаних із здоров'ям COMROMISSUM, включає:

• безкоштовну консультацію; 

• підписання договору про проведення процедури медіації;

• вибір медіатора і узгодження термінів та умов проведення медіації;

• аналіз отриманої інформації та документів;

• проведення зустрічей зі сторонами та інших заходів, згідно з методикою проведення процедури; 

• оформлення протоколу медіації з варіантами врегулювання або вирішення спору; 

• оформлення медіативної (мирової) угоди між сторонами;

• консультації щодо способів і юридичних процедурах реалізації варіантів врегулювання конфлікту або розв'язання спору, отриманих після успішно проведеної медіації або подальші дії, якщо медіація була припинена.

 

Щоб дізнатися більше про послуги з врегулювання конфліктів, у т.ч. процедуру медіації та її вартість, зателефонуйте нам по телефону або відправити лист електронною поштою. 

Тел.: +380 (66) 049-65-96

         +380 (44) 228 27 78 (тел. ТОВ "ВЕРДІС Юкрейн")

E-mail: info@verdyslaw.com.ua

Інформацію оновлено станом на 05.06.2017